Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekt, který byl spuštěn na webu http://hpdrabbles.webnode.cz/, mě přivedl na myšlenku zúčastnit se s drabblátky, která budou mít cosi společného. Vybrala jsem si trochu opomíjený svět domácích skřítků a přináším vám cyklus
 

Malé velké bytosti

dobby.jpg


Výzva pro 26.7.2013 - Nejtěžší je začít

Poprvé

Poprvé se strašně bála. Udělat něco takového se příčilo její přirozenosti, neřkuli přísnému režimu, ke kterému byla vedená.
 
Jenže co si měla počít, když se jí svět zhroutil jako domeček z karet? Její… onen pán řekl sotva pár slov, ale dokázal tím zničit smysl jejího života. Přitom by pro něj udělala cokoliv. Vlastně to i udělala.
 
Tady se k ní chovali laskavě. Všichni, dokonce i ten odpadlík. Jenže ta prázdnota byla strašlivá, musela ji něčím zaplnit. A pak jí vždycky bylo krásně. Aspoň chvíli.
 
Ostatně těžké to bylo jen napoprvé. Ty další láhve ohnivé whisky už Winky ukradla bez zaváhání.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Winky

(Lupina, 13. 11. 2013 11:34)

Krásné drabblátko :-) Příběh Winky byl strašlivě smutný. Moc se mi líbí, když ji autoři zakomponují do svého díla a dají jí nový domov, nový smysl života. Takže tady si představuji, že sice propadla alkoholu pro chvilkovou úlevu, ale ve skutečnosti u toho nezůstane a půjde třeba pomáhat vyléčit Severuse... Děkuji, Jacomo :-)

Re: Winky

(Jacomo, 18. 11. 2013 9:12)

Jejda, ty tu bloumáš? To mě těší :-)
A díky - za sebe i za Winky.